МЕДИЧНА РЕФОРМА

Дата: 02.08.2018 11:27

Медична реформа, що  розпочалась з первинної медичної допомоги на початку року , тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів передбачає ,що  Ви можете звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, як тільки відчуєте необхідність в обстеженні чи лікуванні. У розвинених країнах лікарі первинної меддопомоги без госпіталізації вирішують до 80% медичних звернень за допомогою сучасних знань, базової апаратури та найбільш розповсюджених аналізів та ліків.

Комунікація між лікарем і пацієнтом — запорука всього у процесі лікування. Формування довіри, збір анамнезу, обговорення результату консультації — все це неможливе без спілкування.

Головний обов’язок лікаря первинної медичної допомоги — вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії. А також надати невідкладну допомогу при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому і раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, інших станах, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги.

Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету. Ваш лікар стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Він буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. Для цього лікар має бути мотивований, передусім — фінансово.

Звернення до лікарів-спеціалістів, призначені сімейним лікарем, будуть оплачуватися Національною службою здоров'я (після початку виплат за ці послуги в новій системі). Держава також оплачуватиме візити без направлення до гінеколога та психіатра.

Якщо пацієнт звертається до лікарів-спеціалістів без укладеного договору з сімейним лікарем, за власним бажанням, він самостійно сплачує вартість візиту.

Важливо пам’ятати, що заклад первинної ланки отримує за вас кошти і тоді, коли ви здорові. Чим менше ви хворієте, тим менше у лікаря роботи, а доходи ті самі. Так ми стимулюємо лікарів дбати про своїх пацієнтів. Ця модель ефективно працює в усьому світі.

Станом на 01.08.2018 року медичні заклади « Скала-Подільського ТМО» уклали угоди із пацієнтами нашої громади в кількості 5 420  осіб,що становить 51% від загальної кількості жителів громади.Тому нагадуємо та просимо не зволікати з візитом до лікаря та при першому ж візиті укласти угоду з обраним Вами сімейним лікарем.

« Скала-Подільське територіальне медичне обєднання»

смт.Скала-Подільська вул..Грушевського ,103:

-сімейний лікар   Данилюк Ірина Ігорівна-тел.0973897836;

-терапевт Лукашук Вячеслав Васильович-тел.0978450148;

-терапевт Ковалишин Інна Романівна-тел.0989203141;

-АЗПСМ с. Гуштин сімейний лікар Долінський Остап Йосипович-тел.0975546332;

-сімейний лікар Пеляк  Тетяна Борисівна -тел.0968972667;

-АЗПСМ с.Іванків сімейний лікар  Глюта Галина Михайлівна -тел.0963467884;

-АЗПСМ с.Нивра сімейний лікар Омелюх Надія Іванівна-  тел.0689352480.

Графік роботи усіх установ медичного обєднання

З 9.00 до 16. 42 в робочі дні .

Памятайте

« Ваше  здоровя –результат спільних зусиль Вас і Вашого лікаря».

М.В.Вараниця