НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ СТАЮТЬ ЖІНКИ НАШОЇ ГРОМАДИ.

Першою жінкою з нашої громади, яка виявила бажання служити за контрактом стала 30-річна мешканка смт. Скала-Подільська Земба (Білуха) Альона Володимирівна, яка закінчила Тернопільський економічний університет, за фахом юрист.

31 липня 2018 року наказом № 34-Р начальника 38 об’єднаного навчального центру Харківського національного університету повітряних сил прийнята на військову службу за контрактом. На даний час знаходиться в навчальному центрі м.Васильків Київської області і проходить практичні заняття на  Деснянському полігоні. Такі навики потрібні кожному,хто бажає служити за контрактом,умовами якого передбачено після закінчення навчальних зборів служба в складі ООС за квотами  частини,в якій проходитиме контрактник.

Такий крок напевне стане повчальним для наших чоловіків і сприятиме активізації молоді на  військову службу незалежно від статі.

М.І Вільховий