Велопробіг 23 серпня до дня прапора

23 серпня в день святкування Дня Державного Прапора України та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів до меморіалу Небесної сотні. Початок о 10:30

Захід продовжиться велопробігом. Початок о 11:00

Запрошуємо велосипедистів взяти участь у 3-му патріотичному велопробігу Скала-Подільської громади.

Для участі потрібно зареєструватися за телефоном 0963106240 Кульчицька Наталія Михайлівна (Скала-Подільський будинок культури)

А також:

• не забути взяти свого двоколісного друга;
  • прикрасити велосипед у кольори державної символіки України;
  • обов’язкова умова - це хороший настрій;
  • з собою мати воду та кошти на обід.

Маршрут велопробігу пролягає центральною вулицею Грушевського і територією Хмельницької області, де в селі Гуків  приєднаються учасники велопробігу сусідньої громади. Кінцева зупинка запланована в селі Оринін на базі комплексу «Перевесло».

Протяжність маршруту в одну сторону- 20 км.

Для молодшої вікової групи ( до 14 років ) маршрут пролягатиме тільки вул. Грушевського смт Скала-Подільська.

Оргкомітет