КРОК ЗА КРОКОМ ДО ЛІДЕРСТВА.

19 серпня в черговому 14 турі чемпіонату  області  першої ліги, групи А, наша футбольна команда приймала ФК «Заводське» з Чорткова і сенсаційно перемогла з рахунком 5:1. Кращий бомбардир МФК Скала-Айва- Владислав Тимощук знову відзначився двічі  на 11 та 62 хвилині, по одному голу забили Олег Зубик на 19 хвилині, Володимир Муляр на 59 і один авто гол  нам подарували гості. Ця перемога позволила нашій команді твердо закріпитись на другому місці турнірної таблиці і впевнено рухатись в складі лідерів.

15 тур команда МФК Скала-Айва пропускає, але безперечно це не дасть змоги іншим командам, незалежно від результатів зустрічей, випередити нашу команду.

М.І.Вільховий.