Будні комунальників.

Дата: 21.08.2018 14:53

Перш за все хочемо подякувати мешканцям (споживачам  води), які   з розумінням  віднеслись  до  незручностей, що  виникли  з  технічних  причин (пошкодження блискавкою  блоку  управління автоматичної подачі  води). Вода  подавалась  в ручному  режимі  і  тут  без допомоги  членів громади - комунальникам  було  б важко. Окрему  подяку виносимо Шеляк В.К., Квасній В.П., Маковській Н.Т., Булизі С.А.  та іншим споживачам, які допомогали  «регулювати»  тиск  у  водяній  мережі! Цей факт  в черговий раз  доводить, що  спільними  зусиллями  будь-яка  проблема  вирішується.

Автоматика відновлена за фінансової підтримки  ДП«Дінтер Україна

Скала»  та   на   сьогодні   проблему  автоматичної, безперебійної  подачі  води вирішено.

Користуючись  зручностями, ми  часом  не задумуємось, хто  та як  нам їх  забезпечує. Дякуємо  за    відповідальну та професійну роботу  Снігуру Б.А., Карасевичу І.А., Пашку Ю.Й,. Ці  працівники  забезпечують  «життєдіяльність»  системи  водопостачання  та каналізації.

Аварійні ситуації, що виникають - усуваються  швидко та  професійно. Окрім того виконується  великий  обсяг поточних  робіт, утримання  та  обслуговування «водяного господарства» (свердловини,насосні) заміна стояків  водопостачання  та  каналізації  у багатоквартирних  будинках.

В   нас в громаді є людина  з дуже  високим рівнем  відповідальності та розумінням особливостей, та  специфіки  роботи комунальників -   «Дохтор» -  Руснак Володимир  Ілліч. Будь-яка аварія, прорив  не обходиться  без його участі. У будь-який  час, незважаючи  чи вихідний, чи святковий день - ця людина  жодного разу  не відмовила.

Звертаємось  до споживачів  послуг ККП (багатоквартирні  будинки) користуючись  зручностями, пам’ятайте, що за цим  стоїть  чиясь  нелегка та  не зовсім «чиста» праця, особливо  - це  каналізація . Не  засмічуйте  систему  каналізації  продуктами  харчування, побутовими  речами та засобами  гігієни ,чим  Ви  полегшите працю  комунальників, а  саме  головне  продовжите  здатність  системи  працювати  безперебійно та якісно.

Адміністрація ККП