Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

З Днем знань!

Шановні освітяни! Дорогі батьки та учні!

Від усього серця вітаємо вас з Днем знань!
  Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об'єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу чи ВНЗ. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якій професії і навіть хобі, лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.
       Розпочинається  2018-2019 навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для малих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше стануть на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
     З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

    Вітаємо шановних батьків. Разом із своїми дітьми ви торуєте цей непростий шлях. Радієте їхнім успіхам, переймаєтесь невдачами, підтримуєте у важку хвилину, щоб ваші діти стали справжніми людьми, гідними поваги.

    Нехай цей навчальний рік відкриє  юним громадянам нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

    Вітаємо Вас, дорогі друзі, з Днем знань, з новим навчальним роком!

 

Селищний голова Віктор Мирончук

Начальник відділу освіти Любов Паламарчук« повернутися до списку новин