Тернопільська область, Чортківський район

Ще один переможний крок…

Дата: 03.09.2018 15:32
Кількість переглядів: 617

2 вересня відбувся черговий тур першої групи А чемпіонату області з футболу, в якому Вигнанський  Бастіон-1427 (Чортківський район) приймав наш МФК «Скала-Айва».

Будучи гостями, наша команда почувала себе досить непогано. Однак в першому таймі пропустила гол у свої ворота, що досить болісно сприйняли наші вболівальники, яких приїхало більше, ніж було на стадіоні місцевих любителів футболу. Десь пристосувавшись до досить незручного футбольного поля, за розмірами набагато меншими від стандартного, футболісти Скали все ж таки вирівняли ситуацію, використавши гольовий момент.  У другому таймі, після професійних настанов головного тренера команди Богдана Слотвінського, наша команда впевнено розпочала протистояння і довела рахунок до 4:1 в свою користь, який надав шанс в подальшому впевнено утримуватись на другому місці турнірної таблиці, залишивши за собою право бути повноправним лідером першої ліги групи А.