Громадське обговорення проекту Статуту Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 06.09.2018 12:34

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено прийняття Статуту територіальної громади. Зокрема вирішення окремих питань повинно міститись у Статуті.

Відповідно до законодавства, перед затвердженням сесією селищної ради Статут має пройти громадське обговорення. З цією метою проект Статуту Скала-Подільської ОТГ ми розміщуємо на офіційному сайті селищної ради і просимо громадян нашої ОТГ взяти участь в його обговоренні.

Свої пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну пошту skpodselrada@meta.ua ,а також письмово подавати у відділ правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету селищної ради.

Проект рішення про затвердження Статуту із врахуванням Ваших пропозицій буде винесений на розгляд сесії селищної ради.

Ознайомитись з проектом Статуту Скала-Подільської ОТГ можна   ТУТ

Начальник відділу правового супроводу діяльності ОМС та КЗ  М.І Вільховий.