ОГОЛОШЕННЯ!

25 вересня 2018 року на 11 годину в приміщенні будинку культури відбудеться  засідання тридцять шостої  сесії  Скала-Подільської селищної ради  сьомого   скликання.

На порядок денний виносяться такі питання:

1. Звіт селищного голови  про проведену  роботу  за 1 півріччя 2018 року.
  2. Звіт  Скала-Подільського  комбінату  комунальних  підприємств  про  виконану  роботу у 2018 році.
  3. Звіт  ДП «Благоустрій»  за виконану роботу  у 2018 році.
  4. Про  затвердження  Статуту  Скала-Подільської об’єднаної  територіальної  громади.
  5. Про  надання  дозволу гр. Бартків Володимиру  Богдановичу на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості) у  власність  загальною  площею 0,8200 га в  селі Іванків.

6. Про  надання  дозволугр. Кравчишин  Марії Михайлівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості) у  власність  загальною  площею  0,8300 га в  селі Іванків.

7. Про  надання  дозволу гр. Пакуляк Анні Михайлівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею 0,9400 га в  селі Іванків.

8. Про  надання  дозволу гр. Паламару Василю Михайловичу на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею  0,9500 га в  селі Іванків.

9. Про  надання  дозволу  гр. Салавору Володимиру Тарасовичу на  розробку технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельної ділянки  в  натурі  (на  місцевості) у  власність  загальною  площею 1,0000 га в  селі Іванків.

10. Різне.