Дякуємо за красивий футбол!

Дата: 10.09.2018 10:52
Кількість переглядів: 723

Фото без опису

Вчора 9 вересня на центральному стадіоні смт Скала-Подільська відбувся черговий 17-ий тур чемпіонату першої ліги групи А  з футболу, у якому МФК «Скала-Айва» приймав  ФК «Колос» (м.Бучач). Перемога  над гостями для нашої команди мала вкрай важливе значення для того, щоб утриматись на другій сходинці турнірної таблиці. Адже "на п’яти" наступає Чортківський ФК «Заводське», який відстає лише на два очка.

Під час гри, уже в першому таймі двічі відзначився на 14-ій і 26-ій хвилині Олег Зубик, а у другому таймі на 67-ій хвилині Сергій Онуфрейчук потроїв рахунок. На завершення, на 73-ій хвилині автоголом порадував нас Василь Богачук.

Ще можна було очікувати не малу кількість забитих голів, однак на 33-ій хвилині Владислав Тимощук не реалізував пенальті, та суддя не зарахував гол у ворота суперників.

Отже, переконлива перемога 4:0 знову закріпила  нашу команду на позиції лідера турнірної таблиці.