Вперед  за футбольним «золотом»

Матч заключного 18 – го туру першого етапу першості Тернопільської області з футболу,  який відбувся 16 вересня між командами МФК «Скала-Айва»  та Монастириським ФК «Юність» став окрасою ігрового дня і туру в цілому. Наша команда продемонструвала футбол вищого рівня і заслужила на похвалу своїх прихильників, які з нетерпінням чекали перемоги над суперником. Господарі  на своєму полі не змогли нам протистояти і поступились з досить переконливим рахунком 1:3.

Паралельно проходив матч між командами ФК «Копичинці» і ФК «Заводське». Поразка МФК «Скала-Айва» та виграш ФК «Заводське» змусив би нашу команду поступитись другим місцем. Проте Копичинецькі футболісти перемогли Чортківчан з рахунком 2:1.

Сьогодні 17 вересня відбудеться жеребкування ІІ етапу першої ліги чемпіонату області, в якому прийматимуть участь команди МФК «Скала-Айва», ФК «Копичинці», ФК «Заводське», ФК «Зоря»(Хоростків), ФК «Вишнівець», ФК «Збараж». Лідером є наша команда з 8-ми «золотими» очками.

Начальник відділу правового супроводу діяльності ОМС та кадрового забезпечення

М.І Вільховий.