До уваги керівників структурних підрозділів ОТГ!

З метою  своєчасного та якісного забезпечення формування проекту Бюджету селищної ради  на 2019-2020 роки та підготовки проектів рішень  ради «Про  місцевий бюджет» у відповідності до Бюджетного і Податкового кодексів України,  керівникам відділів апарату виконавчого комітету, керівникам закладів освіти (в тому числі дошкільних, позашкільних), керівникам закладів культури (в тому числі місцевого музею, музичної школи), керівникам Скала-Подільського ККП, ДП «Благоустрій», Скала-Подільського ТМО в термін до 30 вересня необхідно подати  довідки про  потребу коштів із врахуванням фактичних показників в межах  фонду оплати праці.

Фінансовий відділ апарату виконавчого комітету селищної ради забезпечує організацію роботи з формування проекту бюджету на 2019-2020 роки згідно з чинним законодавством, а також формує дохідну частину бюджету на основі реальних прогнозних показників економічного та соціального розвитку територій з урахуванням максимального використання наявних можливостей і резервів щодо наповнення бюджету.

У першочерговому порядку враховуються потреби на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати (в тому числі підвищення), а також на проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, із врахуванням підвищення тарифів.

Селищний голова Мирончук В.П.