Розроблено  пропозицію логотипу для Скала-Подільської ОТГ

Дата: 27.09.2018 11:40

Дизайнером Лук’яном Турецьким розроблено  пропозицію логотипу для Скала-Подільської ОТГ.
Логотип поданий з візуальними прикладами використання.
Дана пропозиція є базою, від якої піде подальша розробка всього фірмового стилю.
В логотипі зроблений акцент на туристичну складову регіону. Пропонується використовувати брендування в першу чергу для створення привабливого образу для туристів.
Зважаючи на сильну руйнацію історичних пам’яток громади, міста та замку, за основу взято характерну деталь замку. Вікно з фасаду замку та сонце як геральдичний символ, що присутній в регіональній геральдиці. Сонце усміхаючись заглядає у вікно і наповнює світлом помешкання/дім/громаду. Це позитивний символ, промінь надії на відродження краю.
Логотип виглядає багато, присутні цікаві деталі  з посилом в історію.

Окрім логотипу пропонується слоган/гасло для громади: «З давнім минулим спрямовані в майбутнє». Слоган відображає оптимізм, бажання розвитку і акцентує на важливості історичної спадщини.

Просимо мешканців громади також долучитись до обговорення та висловлювати своє бачення. Ваші пропозиції буде враховано при затвердженні остаточної версії логотипу.

Надсилайте листи на електронну пошту 04396383@mail.gov.ua, skpodselrada@meta.ua

Чубак Т.К.