Семінар працівників бібліотечних закладів

Напередодні професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек 28 вересня відбулось семінарське заняття бібліотечних працівників Скала-Подільської ОТГ на тему: «2019 рік: планування та звітність бібліотек». Завідуючими звернена увага на питання, які найбільш актуальні сьогодні:

• Як виконуються вимоги антикорупційного законодавства?
  • Чи повинні бібліотеки доводити свою значущість?
  • Чи розуміє суспільство їхню роль?
  • Чи відповідають вони потребам місцевого населення?

Учасники обмінялися досвідом роботи, звернули увагу на пріоритетність планування роботи бібліотек у 2019 році, основні заходи з популяризації української культури і духовності. Окремо зупинились на оформленні номенклатури справ та статистичних звітів. Обговорили професійні питання та висловили свої думки щодо покращення бібліотечної роботи.

Володимир Заверцований

Спеціаліст відділу освіти