Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Дата: 28.09.2018 16:20

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та любові до своєї справи.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів .
   Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків і теплотою рідних.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади.
Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля.
Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.

Селищний голова  В. П. Мирончук

Начальник відділу освіти Л. Л. Паламарчук