Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

В смт Заводському відбувся "Фестиваль громад"

 

30 вересня 2018 року на стадіоні смт. Заводське проводився «Фестиваль громад». Гостями цього дійства були представники 12-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільщини, які беруть участь у програмі DOBRE, громадські організацій, ЗМІ, представники програми DOBRE та інших програм, які працюють у сфері децентралізації, народний депутат України Олег Барна, представники районної та обласної влади. Скала-Подільська громада також була учасником даного заходу.

Під час презентації керівництво та мешканці кожної громади мали можливість розповісти, як змінилося їхнє життя після об?єднання, наскільки вдається залучати громадян до розвитку та зробити місцеве урядування більш прозорим.

У своїх палатках представники ОТГ ознайомлювали з друкованими матеріалами про життя у своїх громадах, інформаційними стендами про реалізацію компоненту залучення громадськості для розвитку громад.

Також у багатьох палатках було представлено продукцію місцевих підприємств та роботи майстрів народної творчості.

Цікавою та змістовною була панельна дискусія «Виклики та потреби», під час якої учасники обговорили  виклики, що стоять на шляху розвитку громад та окреслили варіанти вирішення актуальних для місцевих жителів питань.

Приємною несподіванкою стали майстер-класи з авіамоделювання та графіті, складання цукрової карти громад Тернопільщини.

Родзинкою свята були виступи учасників художньої самодіяльності.

Фестиваль залишив в гостей незабутні враження. Щиро дякуємо організатору фестивалю -Західноукраїнському ресурсному центру, та господарям – Заводській ОТГ за цікаву програму, смачну кухню, теплу та дружню атмосферу свята.

Більше інформації    ТУТ

 

 

Чубак Т.К.« повернутися до списку новин