ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ "ПОРТРЕТ ВИКОНАВЦЯ ОЧИМА СУЧАСНОЇ МОЛОДІ"

З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді, Міністерством юстиції України оголошується конкурс творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді”.

До участі в Конкурсі залучаються:

-діти шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, ессе;

– студенти. Формат роботи: вірш, брошура, буклет, презентація, відеоролик.

01 жовтня 2018 року – початок конкурсу на обласному рівні.

Конкурсні роботи потрібно подавати до Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 317.

На кожній роботі додатково зазначаються:

– прізвище, ім’я, по-батькові автора;

– дата народження;

– назва навчального закладу;

– адреса проживання автора та контактні дані (телефон, електронна адреса).

Кожен навчальний заклад може представляти необмежену кількість учасників в кожній секції.

Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі “Бюлетень Міністерства юстиції України”, на офіційному сайті Міністерства юстиції України та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.

Головне територіальне управління

юстиції у Тернопільській області