Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Вітаємо!

 

 

Шановні освітяни!

Учитель - одна з найважливіших професій. Адже саме він стоїть під прицілом допитливих очей, палить, як хмиз, нерви і веде своїх вихованців на вищі сходинки пізнання. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє.

У наш з Вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже фактично вони є відповідальними за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Висловлюємо Вам, шановні працівники освіти, сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідної громади.

Від чистого серця бажаємо доброго здоров’я, задоволення від своєї праці, щоб Вас зігрівало тепло людської подяки за добрі справи, а учні завжди оточували увагою і турботою.

Нехай вас і Ваших дітей завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки.

Щиро зичимо міцного здоров’я й наснаги! Родинного затишку й благополуччя! Нехай кожен день буде осяяний радістю! Нехай вкладена любов у дітей повертається сторицею!

Зі святом!

 

 

Селищний голова Мирончук В.П., колектив селищної ради, відділ освіти« повернутися до списку новин