Урочисте святкування Дня працівників освіти

Дата: 05.10.2018 15:27

4 жовтня освітяни урочисто відзначили День працівників освіти.

На святі були присутні: селищний голова Віктор Мирончук, заступник голови Борщівської РДА Віктор Голубець, ветерани педагогічної праці, керівники та педагогічні працівники ЗЗСО, ЗДО, дитячого парку, ДМШ.

Із вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Віктор Мирончук, який наголосив, що педагог – одна з найважливіших та відповідальних професій, яка потребує фіінансової підтримки держави. Влада громади і надалі буде спільно працювати із закладами освіти. Заступник голови Борщівської РДА Віктор Голубець теж привітав освітян, зауваживши, що вчитель – це не професія, а покликання, бо теж у минулому працював вчителем. Вони вручили працівникам освіти грамоти за високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов`язків, вагомий особистий внесок у розвиток освітянської галузі.

Отець Василь Германюк настоятель УГКЦ смт Скала-Подільська поблагословив освітян громади до початку нового навчального року.

Начальник відділу освіти Любов Любомирівна Паламарчук привітала присутніх із Днем працівників освіти; узагальнила роботу закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти за 2017/2018 навчальний рік. Разом із спеціалістом відділу освіти Іриною Євгенівною Кунькою провели нагородження вчителів, вихователів, викладачів, керівників гуртків та шкільних бібліотекарів за відповідні заслуги та досягнення. Закінчились урочистості виступом художніх колективів освітніх та клубних закладів.

За допомогу в проведенні та організації свята дякуємо голові районної профспілки працівників освіти і науки Лань І.В., керівникам будинків культури – Кульчицькій Н.М., Ковею О.С., директорам ЗЗСО, ДМШ – Пакуляку І.Я., Шупенюк О.В., Дорож Н.В., Кустіцькому В.Й.

Насичену творчу концертну програму для освітян виконали:

• учні 1-го класу Іванківської ЗОШ І–ІІІ ступенів (керівники       Кадуцький В., Солтис Л., Скавронська Т.);
  • дует  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Христина Солтис, Олеся Олещук (керівник Кадуцький В.);
  • жіночий дует ДМШ Ірина Івасєчко, Наталія Подворна;
  • вокальний ансамбль Скала-Подільського НВК ‘‘Гармонія’’ (керівник Москавлюк О.);
  • зразковий танцювальний колектив ‘‘Едельвейс’’ Скала-Подільського БК (керівники Тимофієва О., Кульчицька Н.);
  • пенсіонер Вербівської школи Волощук С.Я.;
  • учні ДМШ  Лукаш Л., Фанок С. (керівник Подворна Н.);
  • гурт ‘‘На долоні’’  Кульчицький С., Гоцак Н., Боднарчук О.;
  • вокальний ансамбль ‘‘Надія» Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Кадуцький В.);
  •  дитячий ансамбль «Домісольки» ДМШ (керівник Івасєчко І.);
  • Олег Ковей – соліст Гуштинського БК;
  • солістка Ярина Дрозд;
  • вокальний ансамбль вчителів Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Шупенюк О.В.);
  • ведучі  - учасники театру слова «Перлина Надзбруччя» Андрій Гриба, Софія Прокоп`юк (керівник Кульчицька Н.).

Спеціаліст відділу освіти

В.І.Заверцований