Запрошуємо до громадського обговорення Рамкових вимог щодо запобіжних природоохоронних та  соціальних заходів

Дата: 11.10.2018 11:24

Запрошуємо взяти участь у громадському обговоренні Рамкового документу щодо запобіжних  природоохоронних  та  соціальних заходів в межах проекту «Надання  соціальних  послуг в  громаді», який фінансуватиметься Світовим банком.

Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСГ) та Міжнародним банком реконструкцій та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту „Надання соціальних послуг в громаді”, що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн. доларів США. Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.

Завдання гранту пропонується реалізувати в 17 об’єднаних територіальних громадах Тернопільської області, які було відібрано Світовим банком за методологією вразливості та ризиками соціального відчуження, а саме:

• Скала-Подільська селищна ОТГ, Борщівський район
  • Мельнице-Подільська селищна ОТГ,Борщівський район
  • Озерянська сільська ОТГ, Борщівський район
  • Борщівська міська ОТГ, Борщівський район
  • Більче-Золотецька сільська ОТГ, Борщівський район
  • Колодненська сільська ОТГ, Збаразький район
  • Чернихівецька сільська ОТГ, Збаразький район
  • Вишнівецька селищна ОТГ, Збаразький район
  • Озернянська сільська ОТГ, Зборівський район
  • Залозецька селищна ОТГ, Зборівський район
  • Зборівська міська ОТГ, Зборівський район та Козівський район
  • Козлавська селищна ОТГ, Козівський район
  • Почаївська міська ОТГ, Кременецький район
  • Лопушненська сільська ОТГ, Кременецький район
  • Шумська міська ОТГ, Шумський район
  • Великодедеркальська сільська ОТГ, Шумський район
  • Саранчуювська сільська ОТГ, Бережанський район.

3 огляду на те, що проектна діяльність може мати потенційний вплив на навколишнє природне та соціальне середовище, відповідно до вимог Світового банку було підготовлено проект Рамкових вимог щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, з якими можна ознайомитися за посиланням    [ТУТ].

Метою документу є встановлення методики екологічної оцінки проектів, погодження попереджувальних/пом'якшувальних заходів та моніторингових дій, а також визначення відповідальних сторін.

Запрошуємо до обговорення даного документу усіх зацікавлених осіб. Зауважуємо, що українська версія документу є неофіційним перекладом.

Пропозиції та зауваження до проекту Рамкового документу просимо надсилати до 13 квітня 2019 року на електронну адресу УФСІ - IDzinka@usif.org.ua.

Чубак Т.К.