Відбудеться засідання позачергової тридцять сьомої сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання

18жовтня 2018 року о 11.00 год. в селищному будинку культури відбудеться засідання позачергової тридцять сьомої сесії Скала-Подільської  селищної ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

1. Про  затвердження додаткового  договору  до  Договору  про передачу міжбюджетного  трансферту  від 26.07.2018 року   на  2018 рік.
  2.  Про  затвердження додаткового  договору  до  Договору  про передачу  міжбюджетного  трансферту  на  2018 рік.
  3. Про  передачу  коштів  у вигляді іншої  субвенції  Борщівській  ЦРКЛ  на   придбання інсуліну.
  4.  Про затвердження Програми відшкодування пільг на послуги зв’язку   пільгових   категорій   громадян Скала-Подільської  об’єднаної територіальної громади   на 2018  рік.
  5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням  сесії від 20.12.2017 року  № 1017/26-2017.
  6. Про зняття з балансу Скала-Подільського ККП багатоквартирного будинку.
  7.  Різне.