Кубок за ІІ місце з міні-футболу пам'яті героя АТО

Напередодні Дня захисника України збірна команда Скала-Подільських шкіл взяла участь у проведенні  турніру з міні-футболу серед закладів загальної середньої освіти району та ОТГ, присвяченого пам`яті Михайла Григоришина, уродженця с. Панівців, котрий загинув у боротьбі з проросійськими агресорами на Сході України.

Відкриття змагання відбулося біля Панівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, де на фасаді – мемораільна дошка героя АТО М. Григоришина.

Щиру подяку за гарне дійство, за те, що присутні не забувають про її сина-героя, висловила мати Михайла Ганна Василівна. Слова гордості за героїчного земляка прозвучали від першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Голубця, начальника відділу освіти, сім`ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації Валерія Ромашенка, директора школи Василя Пенькала, заступника військового комісара, учасника АТО Анатолія Дорожа, волонтера Івана Грицака.

Учасники турніру отримали пам`ятки з життєписом земляка-героя і його фото. На могилі Михайла Григоришина звучали слова молитви, лягли живі квіти, були запалені лампадки пам`яті.
    На місцевому стадіоні розпочався захоплюючий турнір серед 12 команд (всього взяли участь біля 120 дітей): Кривченської, Глибочецької, Іване-Пустенської, Гермаківської ЗОШ І-ІІІ ст., Панівецької, Пилипченської, Ланівецької, Шупарської ЗОШ І-ІІ ст., а також шкіл з Кудринців, Вигоди, Мельниці-Подільської та Скали-Подільської. У півфінальних парах зійшлися команди Глибочецької ЗОШ І-ІІІ ст., збірна Скала-Подільських шкіл, Кривченської ЗОШ І-ІІІ ст. та Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ст.

У напруженій боротьбі у фіналі проти скалецьких футболістів лише у серії пенальті перемогу здобула команда Кудринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів і, відповідно, друге місце посіла збірна команда Скала-Подільських шкіл під керівництвом Федоровського Андрія Вікторовича, у складі якої учні: Сафроняк Ігор (капітан команди), Журба Петро, Кіян Богдан, Філь Олександр, Ружицький Анатолій, Величко Максим, Стефанців Денис, Романишин Дмитро, Леськов Дмитро, Греськів Михайло. Третє місце - команда Кривченської школи.

Кубки і відзнаки переможцям і призерам вручив народний депутат України Олег Барна, мати Михайла Григоришина Ганна Василівна, Віктор Голубець та Валерій Ромашенко. Від борщівських волонтерів та ветеранів АТО приз кращому гравцю турніру Богдану Байсаровичу з        с.Кудринці вручив Іван Грицак. Грамоти отримали кращі гравці у своїх амплуа.

Спеціаліст відділу освіти

Заверцований В.І.