Семінар з національно-патріотичного виховання в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 16.10.2018 16:05

З метою виховання в учнів патріотизму, можливості усвідомити причетність до історії і сьогодення свого народу, своєї держави 12 жовтня за участю селищного голови Віктора Мирончука, старости с.Іванків Василя Паламара в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів  з нагоди відзначення   Дня  УПА,  Дня Захисника України та Покрови Пречистої Богородиці відбувся семінар-практикум директорів шкіл, заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів на тему: «Роль педагогічного колективу у національно-патріотичному вихованні, формуванні громадської активності школярів, цілісної системи цінностей  в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Програма семінару:

1. Посвята в « Соколята»

Пакіш Н. М.,

педагог-організатор

2. Урок історії « Презентація книги Михайла Буртняка» Відлуння Холодного Яру: історія ОУН-УПА сіл Іванків і Гуштинка» та національно-визвольна боротьба українського народу»

Жмуд Н.В.

вчитель історії

3. Виховний захід «Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя!»

Солтис Л. О., ЗДВР

Кадуцький В. М.,

вчитель музики

На виховному заході  прозвучали повстанські пісні  у виконанні вокальних  ансамблів дівчат «Надія»,  хлопців «Соколи»  ( керівник  Кадуцький В. М.)  та народного  аматорського колективу «Відлуння» ( керівник  Ярчук І. Ф.). Дует Олещук Олеся та Солтис Христина виконали пісні в пам’ять Небесній Сотні. Патріотичну  поезію читали учні 5 класу Пенцак Варвара, Клапоущак Вероніка,  Козій Степан та учні 8 класу. Захід супроводжувався відеопрезентацією про ті буремні часи та героїзм односельців у лавах УПА. Учні, педагоги та усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, що полягли за Україну.