Інтеграційний захід

Дата: 23.10.2018 16:49

В п’ятницю 26 жовтня 2018 року о 12 год. буде проводитись інтеграційний захід «Міні-фестиваль "Молодь єднає громаду" за участі керівників селищної ради, громадськості, молоді.  Бажаючі будуть мати змогу поспілкуватись з селищним головою та посадовими особами в неформальній обстановці, разом розфарбувати мурал,  облаштувати відпочинкову зону, що є частиною проекту «Молодіжний громадський простір на території Скала-Подільського парку».

Також на учасників чекає каша на вогнищі та чаювання, виступ молодих талантів, ігри на свіжому повітрі.

Запрошуємо депутатів селищної ради, членів виконкому, всіх активних мешканців громади долучитись до проведення цікавого та змістовного заходу.

Чубак Т.