Ігрові набори LEGO Play Box для учнів перших класів

Дата: 29.10.2018 15:23

У рамках «Нової Української школи» та спільного меморандуму Міністерства освіти і науки України та компанії LEGO школи Тернопільщини 27 жовтня отримали другі обов‘язкові великі набори конструкторів «LEGO Play Box», кожен з яких містить по 7000 елементів.

«Загалом у школи Тернопільщини спрямовано 1200 наборів LEGO Play Box. Такі конструктори отримали всі без винятку 980 перших класів області, незалежно від того, скільки учнів навчаються у кожному з них», - повідомила начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

Загальноосвітні навчальні заклади Скала-Подільської ОТГ отримали 8 наборів, які призначені для того, щоб діти розвивали дрібну моторику, уяву, знайомилися зі світом “Lego”. У формі гри діти зможуть удосконалювати свої уміння та навички, а вчителі в свою чергу зможуть навчати дітей у цікавіший спосіб.