Інтеграційний захід в Скала-Подільській громаді

Дата: 29.10.2018 16:30

В п’ятницю 26 жовтня 2018 року в Скала-Подільському парку відбувся інтеграційний захід – міні-фестиваль «Молодь єднає громаду», організаторами якого стали селищна рада, ГО «Фортеця добродійності», заклад позашкільної освіти «Скала-Подільський дитячий парк». Даний захід проводився за підтримки ФРГО "Західноукраїнський ресурсний центр", який є партнером програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Перед початком дійства до присутніх із вітальним словом звернувся селищний голова Мирончук В.П., громадський активіст Ірина Джуфер, та представник ЗУРЦ, куратор програми "DOBRE" у Скала-Подільській ОТГ Левко Довган. Після чого учасники розділились на групи та приступили до роботи. Одні під керівництвом Ірини Харатін почали розмальовувати мурал, другі – розпалювати вогнище та готувати польову кашу, а ще інші взялись за встановлення лавочок.

Фестиваль пройшов весело і цікаво. Молодь із захопленням розмальовувала стіну та облаштовувала «Алею єдності». А смачними були обід, яким частувала керівник Дитячого парку Стефина В.Г., та солодощі, котрі привіз Левко Довган.

Музичний супровід забезпечив директор Скала-Подільської ДШЕВ Віктор Йосипович Кустіцький.

Усього участь у фестивалі прийняли близько 80 осіб, серед яких учні та вчителі Скала-Подільського НВК, Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів, Скала-Подільської  школи естетичного виховання, працівники закладу позашкільної освіти «Скала-Подільський дитячий парк», Скала-Подільського ТМО, Скала-Подільського ККП, ДП «Благоустрій», та активні громадяни селища.

Чубак Т.