Нарада працівників будинків культури та бібліотек

31 жовтня 2018 року в приміщенні Скала-Подільського НВК відбулася нарада працівників клубних закладів: будинків культури та бібліотек ОТГ.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності, проблем, які стоять перед працівниками закладів культури, проаналізовано роботу сільських клубних  закладів. Також керівникам будинків культури та бібліотек доручено посилити роботу щодо висвітлення їхньої діяльності в мережі інтернет.

Основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі, збереження та зміцнення матеріальної бази, поліпшення ефективності роботи клубних закладів на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.

Під час засідання висвітлювались питання організації клубної роботи, зокрема, проведення масових заходів та участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах, фестивалях.

Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.