Cемінар керівників закладів позашкільної освіти

30 жовтня 2018 року відбувся семінар керівників багатопрофільних закладів позашкільної освіти на базі Кременецького районного центру дитячої творчості.

Тема семінару: «Створення оптимальних умов для самореалізації особистості дитини в умовах позашкільної освіти».

Мета-визначення основних акцентів діяльності ЗПО, обговорення, наявних проблем і подальших перспектив розвитку закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації.

Під час семінару розглянуті питання:

• особливості функціонування та перспективи розвитку позашкільної освіти;
  • сучасний освітній простір закладу позашкільної освіти: від концепції до реалізації;
  • заклад позашкільної освіти як осередок громадсько-культурного життя громади;
  • модернізація методичного простору щодо професійного зростання педагогів позашкільної освіти;
  • майстер-класи «Квіткова фантазія», «По білому білим, шила інієм робила…»,  «Птахи щастя».

У роботі семінару активну участь взяла в. о. директора Скала-Подільського дитячого парку Стефина Валентина Григорівна.