Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Реконструкція будівель і споруд, будівництво нових  об’єктів – один з ефективних шляхів сталого розвитку громади

 

Дотримання стабільності розвитку громади на сьогоднішній день є одним із пріоритетних напрямків в процесі децентралізації влади як в Україні,так і в регіонах. Скала-Подільська громада є активним учасником реалізації заходів  системної участі в проектах, які фінансує Міністерство регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ України.

Протягом 2018 року на території громади проводиться активна робота по втіленню в життя окремих проектів, які проходять в три етапи. Перший етап передбачає розробку проектно-кошторисної документації, забезпечення тендерних процедур для залучення професійного, економічно вигідного підрядника. Другим етапом є початок робіт і підготовка до здачі в експлуатацію даних об’єктів. Третім - прийняття в експлуатацію завершеного будівництва чи реконструкції.

Три об’єкти нашої громади знаходяться в процесі другого етапу будівництва та реконструкції, відповідно до договірних зобов’язань.

Насамперед, хочеться відмітити роботу підрядника ТОВ «СК-РЕМБУДРЕСТАВРАЦІЯ» з Тернополя, який проводить реконструкцію даху основного приміщення Скала-Подільського НВК і станом на сьогоднішній день виконав заплановану роботу на 76 відсотків. Тому на черзі -   перекриття даху відповідним матеріалом і  перехід до завершального 3 етапу.

 

В свою чергу, підрядник ТзОВ «Холден-Товтри» з Гусятина, який працює над реконструкцією ЦНАПу,  провів комплекс будівельних робіт більш як на 60 відсотків і запевнив адміністрацію селищної ради як  Замовника, що план по здачі  в експлуатацію виконають в терміни, визначені  договірними умовами.

 

 

 

А також нещодавно підрядник Тернопільського «ТОВ «ТЕПЛО-ПРОЕКТ»  розпочав роботи по встановленню нової котельні в селі Нивра, яка забезпечуватиме тепловою енергією дошкільний та загальноосвітній навчальний заклади. Економія коштів від використання такої котельні становитиме приблизно на 40 відсотків. Планується, що до кінця листопада 2018 року котельня запрацює.

 

Такі заходи селищна рада проводитиме і  надалі, впроваджуючи новітні технології, спрямовані на безпосередню економію бюджетних коштів.

                                                                                        

 

Михайло Вільховий« повернутися до списку новин