Відбулася дводенна інвестиційна конференція для об'єднаних громад  «Стратегічний розвиток та інвестиції».

5-6 листопада 2018 року відбулася дводенна інвестиційна конференція для об'єднаних громад  «Стратегічний розвиток та інвестиції». Подію організувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.

Конференція зібрала понад 400 учасників, серед яких представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади.

У даному заході брали участь також і представники Скала-Подільської ОТГ, які мали змогу обмінятись досвідом у “світовому кафе” та поспілкуватись з експертами почути думку інвесторів.

Два дні інвестиційної конференції були насиченими та цікавими. Отримана інформація є надзвичайно корисною для подальшої роботи задля розвитку громади.

Більше інформації   ТУТ

Чубак Т.