9 листопада Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Сердечно вітаємо вас з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Бо без традиції нема культури, без культури нема нації.          Неможливо оцінити ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Впродовж століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, а зумів під могутнім натиском чужих агресивних впливів зберегти свою самобутність, традиції, стати об’єднуючим фактором  згуртування нації, формування національної ідентичності.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків, може стати для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Селищний голова – Мирончук В.П.,

працівники селищної ради,