Фестиваль стрілецької пісні «Хай нашу вірність живить листопад» у селі Іванків

Дата: 07.11.2018 10:23

4 листопада вперше в селі Іванків пройшов фестиваль стрілецької пісні «Хай нашу вірність живить листопад» за участю колективів району та Скала-Подільської територіальної об‘єднаної громади.

У науковій конференції про історію утворення ЗУНР взяли участь– Петро Довгошия, Володимир Ярчук, Оксана Ундерко, Оксана Пилип, Марта Кузьмич. Локація «А ми тую стрілецькую славу збережемо» – за участю громадських діячів Марії Довгошиї, Надії Цибрій, Ганни Костів-Гуски, Наталії Галушки, юних просвітян Дмитра Цибрія, Христини Ковбель.

З вітальним словом виступали староста села Василь Паламар, перший заступник голови Борщівської районної державної адміністрації – Віктор Голубець, заступник Борщівського міського голови Андрій Чокан, заступник районного військового комісара – Анатолій Дорож. На фестивалі була присутня секретар Скала-Подільської селищної ради – Лагазюк Наталія Василівна.

У концертній програмі взяли участь:

•  чоловічий ансамбль, хор хлопчиків, народний аматорський ансамбль патріотичної пісні «Відлуння» (керівник Ірина Ярчук),  театр слова Іванківського будинку культури (керівники – Володимир та Людмила Гричухи);
  • народний аматорський гурт «Солоспів» (керівник Ярослав Костюк);
  • гурт «На долоні» Скала-Подільської об‘єднаної територіальної громади (керівник Кульчицький Сергій);
  •  Петро Довгошия, Марія Храпчинська;
  •  ансамбль «Елегія» – Ниврянського НВК (керівник Леся П’янова),
  • ансамбль Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (керівник Володимир Кадуцький);
  • народний аматорський гурт «Більчанка» Більче-Золотецької ОТГ  (керівник Віра Тесля);
  • Лосяцький Будинок культури - дует «Українські чарівні» Надія Гоцак, Олена Боднарчук;
  •  Ниврянський Будинок культури - солісти Галина Дмитрів, Ольга Шупенюк;
  • Турильченський Будинок культури – солісти Ольга Гусак, Світлана Мартенюк;
  •  клуб села Гуштинка, ансамбль «Журавка» (керівник Оксана Басараба);
  •  Будинок культури  села Гуштин – соліст Олег Ковей,
  • солістка Борщівського Будинку культури - Ірина Зайченко.

Художній керівник

Іванківського будинку культури