Участь у воркшопі-1 проекту “Е-рішення для громад”

Дата: 16.11.2018 14:50

14 листопада відбулась публічна презентація та воркшоп-1 проекту “Е-рішення для громад”, який реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми ”U-lead з Європою”. На участь у Проекті було отримано майже 300 заявок. У заході взяли участь пропередньо відібрані 100 громад з усієї України, серед яких і Скала-Подільська ОТГ.

З вітальними словами виступили Бенедікт Херрманн, Перший секретар Представництва ЄС в Україні, та Андрей Хорват, заступник Директора Програми “U-LEAD з Європою” від GIZ.

Голова Центру розвитку інновацій,  Сергій Лобойко презентував мету та основні завдання Проекту.

Далі була експертна панельна дискусія.

Команда Проекту презентувала портфель ІТ-рішень:

• Фінансовий менеджмент громад (кейс - доходи);
  • Управлінський портал для громад (відкриті дані, місцева статистика, ГІС);
  • Експертну підтримку ОТГ в роботі з даними (кейс - активи).

Серед основних переваг пропонованих ІТ-рішень:

• ліцензійні продукти, які постійно розвиваються;
  • захищені у спеціальному DATA центр, КСЗІ;
  • єдина технічна підтримка та вікно до експертів;
  • інтегровані з державними реєстрами;
  • більший функціонал у порівнянні з подібними рішеннями;
  • успішно апробовані на найбільшому тестовому майданчику - Києві;
  • основа для розвитку міжмуніципального співробітництва;
  • платформа для розвитку електронних послуг, управління 2.0.

Друга частина заходу була присвячена ближчому знайомству топ-100 громад та командами експертів Проекту й розпочалася з роботи в тематичних групах:

• Активи ОТГ та ГІС;
  • Бюджетування в ОТГ;
  • Розвиток ОТГ.

Після презентації результатів роботи в групах, учасники обговорили план навчальної програми Проекту та протестували спеціальну освітню е-платформу edu.cid.center.

Впродовж заходу всі мали можливість в живу ознайомитися з основними ІТ-продуктами Проекту, поспілкуватися з Командою, обмінятися досвідом.

Наступним кроком стане воркшоп-2, в результаті якого буде напрацьовано індивідуальні плани впровадження Е-рішень, список студентів навчальної програми, проект міжмуніципальної угоди та прийнято рішення щодо складу групи пілотних громад.

Більше інформації    ТУТ

Чубак Т.