Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та учасників Революції Гідності

21 листопада, біля Меморіалу памяті Небесної сотні та воїнів світла, що полягли на Сході України, відбувся урочистий захід з нагоди відзначення пятої річниці Революції Гідності.

Програму підготували педагогічний та учнівський колектив Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» - директор Дорож Н. В.

Учасники Євромайдану Юрій Дудник, Аліна Червоноока поділились із присутніми спогадами про пережите в м. Києві на Майдані Незалежності.

Ведучі Андрій Гриба та Софія Прокоп’юк згадали наших скалечан, які, ризикуючи своїм життям, з листопада 2013 року по лютий 2014 року, перебували на Майдані.

Прозвучали пісні у виконанні вокального ансамблю «Гармонія» та солістки Ружицької Софії (керівник Москавлюк О. М.) Декламували вірші про події Революції Гідності учні Скала-Подільського НВК Весела Сніжана та Байлук Ярослав.

Учасники заходу поклали квіти, запалили лампадки та вшанували хвилиною мовчання память тих, хто «пішов і не повернувся, подивився смерті у вічі і не відступив…».