Громадські слухання містобудівної документації

Скала-Подільська селищна рада проводить громадське слухання містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території для розміщення фотоелектричної станції за межами населеного пункту села Іванків на території Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.

Замовник – Скала-Подільська селищна рада. Виконавець – архітектурно-проектне бюро «Арко» СПД ФО Огоньок В.С.

Підстава розроблення – рішення Борщівської районної державної адміністрації від 12.10.2018 року № 303-09.

Місце ознайомлення –  Тернопільська обл., Борщівський р-н, смт. Скала-Подільська, вул. І.Франка, буд. 2.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 09:00 до 16:00.

Відповідальна особа – Скала-Подільська селищна рада.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подають громадяни у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом до Скала-Подільської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 06 грудня 2018 року о 11:00 в с. Іванків, Борщівського р-н., Тернопільської обл., вул. Центральна, 13 (приміщення будинку культури).