«Талант завжди родом із дитинства»

Дата: 03.12.2018 10:10

30 листопада відбулися урочистості з нагоди  тридцятирічного ювілею заснування  Скала-Подільського дитячого  парку.

Захід розпочав  настоятель  УГКЦ о. Василь Германюк.  Слова подяки звучали від директора Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру творчості учнівської молоді      Герца І.І., заступника голови Борщівської РДА Голубця В.П., секретаря  Скала-Подільської селищної ради  Лагазюк Н.В.

В.о.директора  Скала-Подільського дитячого парку  Стефина В.Г. провела короткий історичний екскурс  основних  подій функціонування позашкільного закладу, запропонувавши відеоматеріал з досвіду роботи.

До урочистих привітань долучилися: вокальний ансамбль «Гармонія» Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» (керівник Москавлюк О.М.), перший директор закладу, сьогодні- директор Скала-Подільського НВК- Дорож Н.В., ініціатор заснування позашкільного закладу на території Скали-Подільської, вчитель біології  Борщівського НВК -  Бачик Микола Миколайович,    директор Скала-Подільської   ДМШ   Кустіцький В.Й. та вокальний ансамбль «Домісольки» ДМШ (керівник Івасєчко І. М.), зразковий аматорський хореографічний колектив «Едельвейс» Скала-Подільського Будинку культури (керівник Кульчицька Н. М.), представник від батьківського комітету дитячого парку Кулікова Т., в.о. директора ДП «Дінтер Україна Скала»   Голованчук Г.І.,   начальник   відділу освіти    Паламарчук Л.Л.,  директор Скала-Подільського краєзнавчого музею ім. М. Старицького -  Шпак Є.М.

Гуртківці дитячого парку та їх керівники підготували для присутніх цікаву концертну програму. Виступи  танцювального  колективу, вірші та пісні у виконанні колишньої  вихованки  дитячого парку Ярини Дрозд (гурток «Природа і фантазія»( керівник  Стефина В.Г.), зразкового театру  танцю «Барви» Скала-Подільського дитячого парку на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Желяско О.В.) зачарували гостей  та батьків.

Цікаву виставку творчих робіт підготували вихованці гуртків «Бісероплетіння» (  керівник  Германюк М.Г.) та «Юний художник», «Берегиня» лялька-мотанка, «Диво-писанка» (керівник Харатін І.О.),  вихованці  гуртків «Літературне краєзнавство» (керівник Недокіс Л.В.), «Природа рідного краю» та «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Червоноока А.В.).

Найактивніших гуртківців було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

В.І.Заверцований