Що таке логотип?

Ми вже повідомляли, що за сприяння програми DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), буде створено логотип громади.

Проте поданий на обговорення перший зразок, запропонований дизайнером Лук’яном Турецьким, мешканцям не сподобався. Також під час робочих зустрічей виявилось і те, що багато хто не розуміє, що означає слово «логотип» .

Саме тому хочу запропонувати ознайомитись з курсом лекцій, присвячених дизайну, та покликаних допомогти створити власну візуалізацію та бренд-айдентику, який також можна переглянути на Європейському Просторі, .

Дізнавшись ключові фактори бренд-айдентики, головні принципи дизайну, Ви пізнаєте свою ідентичність і більш чітко зрозумієте, з чого складається візуальна виразність громади чи організації.

Автор курсу  — Олександр Трегуб, тренер Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, дизайнер, засновник школи дизайну та програмування Projector і видавництва Telegraf.design, куратор Visual Communications Professium.

Переглянути відео-курс можна ТУТ!

Чубак Т.