Відбудеться засідання сорокової сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання

Дата: 18.12.2018 15:55

В понеділок 24 грудня 2018 року о 13.00 год. в селищному будинку культури відбудеться засідання сорокової сесії Скала-Подільської селищної ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

1. Про фінансування комунальної установи  Мельнице-Подільської селищної  ради «Мельнице-Подільський територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, затвердженого  рішенням сесії Скала-Подільської  селищної ради за № 1017 /26-2017 року.
  3. Про затвердження цільової соціальної Програми  оздоровлення та відпочинку дітей ОТГ на 2019-2021 роки.
  4. Про  затвердження  програми  соціального захисту та матеріальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  на 2019-2021 роки.
  5. Про  затвердження  цільової  комплексної програми захисту населення і території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру на 2019 рік.
  6. Про затвердження Програми  забезпечення проведення призову  громадян на військову службу та  мобілізаційної підготовки на 2019 рік.
  7. Про  затвердження  переліку  видів громадських робіт на  2019  рік.
  8. Про внесення змін  до  штатного  розпису  Іванківського дошкільного дитячого закладу «Сонечко».
  9. Про  селищний  бюджет  на  2019  рік. Додаток 1,  2,  3.
  10. Про надання в оренду земельної ділянки ТзОВ «Сібекс».
  11. Про вилучення земельної  ділянки  Борщівського РайСТ та надання Скала-Подільській селищній раді дозволу на розробку   технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в постійне користування зальною площею     0,1440 га в с. Бережанка по вул.  Центральна,1б.
  12. Про  надання  дозволу  на  розроблення  технічної  документації  із землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки.
  13. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення    (відновлення) меж  земельних  ділянок в  натурі (на місцевості)  загальною площею  0,1880 га  в  смт Скала-Подільська гр.   Саф’янюк Катерині Олександрівні  та  передачу   даних земельних  ділянок  у власність.
  14. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельних  ділянок в  натурі (на місцевості)  загальною площею  0,2421 га  в  смт Скала-Подільська  гр. Петрушевському Богдану  Петровичу  та  передачу   даних земельних  ділянок  у власність.
  15. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельної  ділянки в  натурі (на місцевості)  загальною площею  0,1150 га  в  смт Скала-Подільська  гр.  Лучко Галині Тарасівні   та  передачу  даних земельних  ділянок у власність.
  16. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельних  ділянок  в  натурі (на місцевості)  загальною площею  0,1641 га  в  смт Скала-Подільськагр. Луцької Людмили Георгіївни  та  передачу   даних земельних  ділянок у власність.
  17. Про надання  дозволу  громадянам   Кондратюк  Наталії Іванівні, Осадчук Олександрі  Василівні  та Марусяк  Ользі  Іванівні  на  розробку технічної  документації із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  у  спільну  сумісну  власність  загальною  площею  0,2500 га в  селі Іванків.
  18. Про надання  дозволу  гр. Сушко Наталії Іванівні на  розробку технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних  ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,1000 га в  селі Турильче.
  19. Про надання  дозволу гр. Жолинській  Зоряні Михайлівні на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,4700 га в  селі Турильче.
  20. Про надання  дозволу  гр. Чаплигіній Надії  Степанівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,6000 га в  селі Вербівка.
  21. Про надання  дозволу  гр. Скоропаду  Віталію Степановичу  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних ділянок  в  натурі  (на  місцевості)  у  власність  загальною  площею  1,0600 га в  селі Гуштин.
  22. Про надання  дозволу  гр. Костюку  Андрію  Васильовичу на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості) у  власність  загальною  площею  0,3000  га в  селі Гуштин.
  23. Про надання  дозволу  гр. Гузар Іванні Іванівні  на  розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельних  ділянок  в  натурі  (на  місцевості) у  власність  загальною  площею  0,4600  га в  селі Гуштин.
  24. Про  надання  дозволу  на розробку  проекту із землеустрою  щодо  надання  земельної  ділянки  у власність  для ведення  садівництва  гр. Кутасевмчу Богдану  Васильовичу  в селі  Турильче.