У Скалі-Подільській відбувся святковий концерт, присвячений чудотворцю Миколаю

18 грудня 2018 року, напередодні свят, у Скала-Подільському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений чудотворцю Миколаю.

Зал був переповнений маленькими глядачами та їх батьками, адже такий захід став уже доброю традицією для скалечан – вітати своїх мешканців із наступаючим святом.

Відтак, концерт розпочався театральною виставою «Світом Миколай мандрує»,  яку підготували учасники театрального гуртка Скала-Подільського будинку культури - керівник Кульчицька Н.

Також із музичним привітанням виступили і учасники дитячих колективів: зразковоий хореографічний колектив "Едельвейс" Скала-Подільського БК, хореографічний колектив «Сонечко» Скала-Подільського БК, солісти Ярина Дрозд, Ліана Лукаш, Олег Мошак, сестрички Марія та Софія Стефин, дует Аліна Клапоущак і Софія Ружицька, інструментальний ансамбль «Вишиванка» Скала-Подільського НВК – керівник Олеся Москавлюк, хореографічний колектив «Еверест» Скала-Подільської музичної школи – керівник Руслана Коцемір, вокальний ансамбль «Домісольки» - керівник Ірина Івасєчко.

Ведучі свята – учасники гуртка художнього слова «Перлина Надзбруччя»:  Аріна Литвинчук, Вікторія Лукаш, Софія Луценко, Діана Степована, Інна Меринова, Андрій Гриба.

Після завершення концерту на сцену вийшли усі учасники свята. Глядачі радісно аплодували.

Захід підготували та провели працівники Скала-Подільського будинку культури – директор Кульчицька Наталія та художній керівник Кульчицький Сергій.

Кульчицька Н.