Відбулись бюджетні слухання

Дата: 19.12.2018 11:35

18 грудня 2018 року відбулися громадські слухання проекту бюджету Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Перед присутніми виступила начальник фінансового відділу Мелюзіна Н.В., яка  детально охарактеризувала статті видатків місцевого бюджету та джерела його надходжень, а також у доступній формі розповіла присутнім про заплановані витрати на енергоносії, заробітну плату працівникам установ громади, та інші статті розходів.

Дуже шкода, що більшість громадян проіногрували такий важливий захід, який проводився саме для того, щоб представники громади змогли напряму внести пропозиції, куди насамперед вони хотіли б спрямувати кошти з бюджету, або задати запитання про незрозуміле у плануванні витрат чи доходів.

Остаточний варіант проекту рішення про бюджет громади  на наступний рік затверджуватиме сесія.

Чубак Т.К.