Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Відкриття новорічної ялинки у Скалі-Подільській

 

 

24 грудня 2018 року у Скалі-Подільській відбувалось захопливе дійство -  відкриття новорічної ялинки. На центральній площі селища зібралось чимало людей. Прийняти участь у заході прийшли і малеча, і дорослі.

Насамперед, з новорічними  та різдвяними святами жителів громади привітав селищний голова Віктор Павлович Мирончук та настоятель Української Греко-Католицької церкви о. Василь Германюк.

Із святковими номерами та конкурсами виступили учасники художньої самодіяльності Скала-Подільського будинку культури,  учні Скала-Подільської дитячої музичної школи. Були проведены ігри, флеш-моби з казковими героями.

У рамках святкової програми для дітей та гостей свята працював різдвяний ярмарок, організований  установами: Скала-Подільським НВК,  Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів,  ДНЗ «Барвінок», ДНЗ «Теремок», ЗПО «Дитячий парк», на якому частували святковою кутею,випічкою,борщем  з пампушками,канапками,кавою,чаєм та глінтвейном.

Незважаючи на погодні умови, свято вдалось.

Хочеться подякувати усім, хто долучився до підготовки та проведення цього веселого дійства, а саме:

організаторам художніх номерів -  Кульчицькому С.К., Кульчицькій Н.М., Івасєчко І.М.

ведучим свята Андрію Грибі ,Софії Прокоп’юк.

працівникам ДП «Благоустрій» (керівник Биць В.Б.), які прикрасили святкову ялинку;

учням шкіл та працівникам садочків за  виготовлення ялинкових іграшок;

керівникам наших установ - Дорож Н.В., Ющишину  О.Д., Яковець Н.А., Бугерчук Н.О., Стефиній В.Г., Міщенку В.М. - за підготовку святкового ярмарку.

А також усім, хто приймав участь у створенні казкового настрою.

 

 

Кульчицька Н.« повернутися до списку новин