Подарунок  учнів  Скала-Подільської  музичної  школи  під  новорічну  ялинку.

22 грудня  2018  року  учні  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи  приймали участь  у IV Всеукраїнському  фестивалі-мистецтв  «Зимова  перлина», який  проходив  на  мальовничому  гірськолижному  курорті  «Сонячна  долина»  (Чернівецька  область).

Музичну  школу представляли  вокальний  ансамбль  «Домісольки» (керівник  Івасєчко  І.М.), хореографічний  колектив  «Еверест» (керівник  Коцемір  Р.І.)  та  4  соліста:  Дрозд  Ярина, Мошак  Олег, Павлюк  Ангеліна  та  Анжеліка  (викладач  Івасєчко  І.М.).  Учні  в  черговий  раз  показали  високий  рівень  підготовки  до  конкурсу  та  отримали  призові  місця:

Хореографічний колектив  «Еверест»–І  місце

Вокальний  ансамбль  «Домісольки» - І  місце

Дрозд  Ярина  (вокал) – ІІ  місце

Павлюк  Анжеліка (вокал) – ІІ  місце

Павлюк Ангеліна  (вокал) – ІІ  місце

Мошак  Олег (вокал) – ІІ  місце

Крім  цього, колектив «Еверест» був нагороджений  безкоштовною  участю  у  конкурсі  «Зимові  візерунки», який відбудеться  в  лютому,  ансамбль «Домісольки» - знижкою  200 євро  на  участь  у  конкурсі  в  Болгарії,  а  керівники  колективів - дипломами  за  високий  професіоналізм, сумлінну  працю,  вагомий  внесок  у  виховання  та  підготовку  творчої  молоді.

Вітаю  учнів  школи, викладачів та батьків.

Наснаги та нових  творчих  злетів!

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.