В Скалі-Подільській відбулася акція єднання у молитві, яку організувала ГО «Гільдія народних умільців «Перлина»

2 січня 2018 року в Скала-Подільському будинку культури відбулася акція єднання у молитві «Дай силу вистояти і протистояти ворогам та здобути перемогу. Архистратиг Михаїл», яку організувала громадська організація «Гільдія народних умільців «Перлина».

В рамках проведення заходу голова ГО Тетяна Дяківнич презентувала карту «Україна моя вишивана», яка буде їхати на передову разом з волонтерами Борщівського краю. Настоятель Скала-Подільської УГКЦ о.Василь Германюк відправив спільну молитву за українських воїнів та нашу перемогу.

Учасники акції долучилися до майстер класу з виготовлення оберегів – ангелочків, які будуть передані на територію проведення операції Об'єднаних сил для наших захисників.

Чубак Т.