Різдвяні канікули гостей з Луганщини в Скала-Подільській громаді

Дата: 11.01.2019 15:59

У рамках Всеукраїнської акції «Схід і Захід -  разом!» з 04 по 09 січня 2019 року у Борщівському районі перебувала делегація 24 дітей з міст Троїцьке та Рубіжне Луганської області.

Четверо учнів проживали у сім’ях смт Скала-Подільська та с. Іванків. Школярі мали змогу відчути радість Різдвяних свят, глибину традицій та звичаїв у родинах наших жителів громади. Учні Троїцького ліцею проживали:

• Балаба Вероніка (7 клас) – у сім’ї Фанок Софії, учениці Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Ющишин О. Д.);
  • Сурмай Діана (10 клас) – у сім’ї Ільницької Юлії , учениці Скала-Подільського НВК (директор Дорож Н. В.).

Учні середньої школи №7 м. Рубіжне Таболіна Діана (10 клас), Пермінова Аліна (10 клас) гостювали в сім’ї Солтис Христини та Головатої Мар’яни - школярів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Пакуляк І. Я.).

Щиросердечно дякуємо батькам учнів Ільницькому Андрію та Олександрі, Фанку Івану та Тетяні, Солтис Олегу та Людмилі, Головатому Ігору та Тетяні за родинну опіку та насичену програму перебування дітей, а також висловлюємо подяку директорам закладів загальної середньої освіти Дорож Н. В., Ющишину О. Д., Пакуляку І. Я., які посприяли в організації поселення у сім’ях громади.

Паламарчук Л.Л.