Відбулась зустріч представників програми "DOBRE" з робочою групою з покращення надання послуг вуличного освітлення в Скала-Подільській ОТГ

Дата: 18.01.2019 12:01

15 січня в рамках програми «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією GLOBAL COMMUNITIES та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) відбулась зустріч з представників DOBRE у складі Михайла Олійника – куратора Скала-Подільської ОТГ в програмі, Максима Бурдавіцина – спеціаліста з послуг місцевого самоврядування, Олександра Муратова та Дмитра Коваля – програмних спеціалістів з робочою групою з покращення надання послуг вуличного освітлення в Скала-Подільській ОТГ.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Проведення І етапу опитування з покращення послуг вуличного освітлення.
  2. Реалізація інвестиційних  проектів.
  3. Обговорення перспектив впровадження другої послуги.

У ході зустрічі проаналізовані інвестиційні проекти, які будуть реалізовані на території Скала-Подільської ОТГ :

«Встановлення дитячих майданчиків на території»

Загальний бюджет проекту: 317044.00 грн.

Внесок програми ДОБРЕ:    232355,00 грн

Внесок громади:                    84689,00 грн.

На даний час завершено будівельно-монтажні роботи. Підготовлено звіт та направлено в Київ. Змінено місце розташування обладнання в с.Іванків без погодження з Київським офісом.

«Розвиток молодіжного спортивного клубу «Скеля», який  утворився на базі воєнторгу»

Загальний бюджет проекту: 105000.00 грн.

Внесок програми ДОБРЕ:    70300,00 грн

Внесок громади:                    34700,00 грн

Поставку спортивного інвентаря здійснено 15 червня 2018 року на суму188265,10грн.

«Перетворення будинку культури в с. Іванків на центр дозвілля різних вікових груп»

Загальний бюджет проекту:  246641,65 грн.

Внесок програми ДОБРЕ - 166636,65   грн

Внесок громади - 80005,00 грн

«Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи  вищого представницького органу ОТГ – Ради громади із забезпеченням широкого залучення громадськості»

Загальний бюджет проекту: 540919.00 грн.

Внесок програми ДОБРЕ:    353035,00 грн

Внесок громади:                    187884,00 грн

«План удосконалення  надання послуги вуличного освітлення» .Одержано технічні умови від обленерго.  Всі процедури закупки обладнання  для проведення вуличного освітлення пройдені. Після заключення з Борщівським РЕМ почнуться роботи по підключенню населених пунктів громади.

Загальний бюджет проекту складає    2 413 437,20  грн.

ДОБРЕ - 1 689 399 грн;

ОТГ - 724 038 грн.

«Встановлення лінії для виробництва тротуарної плитки в селищі Скала-Подільська».   Проводиться виготовлення містобудівних умов, готуються технічні умови на підключення до мереж. Небхідна поїздка в м.Червоноград з метою вивчення досвіду.

Загальний бюджет - 3 540 000 грн.

ДОБРЕ - 2 477 832 грн;

ОТГ - 1 062 168 грн.

Селищний голова Віктор Мирончук подякував представникам програми DOBRE за співпрацю.

Кунька І.