Збруч - ріка єднання

На кордоні селища Скала-Подільської та села Гуків відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – «Збруч – ріка єднання».

Селищний голова Віктор Мирончук спільно з старостами сіл, громадою Скала-Подільської ОТГ вітали гостей, учасників, керівників області, району, Народних депутатів України, священнослужителів на території селища та  взяли участь у святкових заходах, які відбулись на березі річки Збруч біля пам’ятного знаку Роману Шухевичу.

У день Соборності учні 10-11 класів Скала-Подільського НВК (директор Дорож Н. В.) та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Пакуляк І. Я.) з’єднали дві 50-метрові частини державного прапора зі школярами Хмельницької області як символ століття Соборності України на мості річки Збруч.

Захід об’єднав людей різних областей у живий ланцюг з державним прапором України. Під час святкування 100-річчя Соборності представники Книги рекордів України зафіксували найбільшу кількість державних прапорів на одній локації – 3 тисячі. Встановлено рекорд України у категорії «Масові заходи».

Фото Анатолія Ружицького дивитись за посиланням

Спеціаліст відділу освіти