Комп’ютерне забезпечення Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

За сприянням Народного депутата України Олега Барни та селищного голови Скала-Подільської ОТГ Віктора Мирончука Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала комп’ютерне забезпечення для удосконалення навчально - виховного процесу на загальну суму 46 тис. грн., з них:

- 24 тис. грн. (розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018р № 423-р “Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами)” );

- 22,2 тис. грн. кошти бюджету Скала-Подільської селищної ради.

На цю суму проведено заміну чотирьох системних блоків у комп’ютерному класі та придбанню 1+6 шт. комплектів комп’ютерної техніки (системний блок, монітор, клавіатура, мишка).

Народний депутат України Олег Барна відвідав вищезгадану школу, де мав змогу поспілкуватися з учасниками освітнього процесу, які, в свою чергу, висловили щиру подяку за співпрацю щодо отримання необхідної техніки для здобувачів освіти.

Директор Іванківської зош І-ІІІ ступенів

Пакуляк І.Я.