Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

"Посилка успіху" в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Завдяки активній участі у молодіжному конкурсі серед загальноосвітніх та спортивних шкіл України на отримання нового спортивного інвентарю від Фонду братів Кличків Klitschko Foundation “Посилка успіху” учні Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, футбольні манішки, фішки футбольні, скакалки, насоси для м’ячів, свистки, секундоміри на загальну суму 5750 гривень.

     Посилку презентували директор закладу Пакуляк Ігор Ярославович та староста села Іванків Паламар Василь Богданович.

     Приємно, що Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів одна із трьох шкіл (Козлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) Тернопільської області, які стали переможцями у конкурсі "Посилка успіху" від Фонду братів Кличків.

     Додамо, що заявки на проект подали понад 500 учасників зі всієї України. Аби здобути перемогу, слід було зареєструватись у групі Фонду Кличків, заповнити анкету на сайті, відзняти відео спортивного тренування, завантажити його до соціальної мережі та надіслати посилання на відео (відео повинно бути унікальним, тривати не більше, ніж три хвилини).

   “Посилка успіху” - це успіх усіх тих, хто не був байдужим та вірив у перемогу.

 

Спеціаліст відділу освіти 

Володимир Заверцований

 « повернутися до списку новин