Нагородження директора Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 04.02.2019 13:27
Кількість переглядів: 1988

Народний депутат України Олег Барна особисто привітав директора Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ющишина Олександра Дмитровича Почесною грамотою Верховної Ради України, висловив слова вдячності за сумлінну працю, вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпечення реалізації державної політики у галузі освіти та урочисто вручив Державну нагороду.

Директор школи Олександр Ющишин зауважив, що досягнення закладу є результатом спільної роботи учасників освітнього процесу.

Довідка:

Ющишин Олександр Дмитрович розпочав свою діяльність в Скала-Подільській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів 1999 року вчителем фізики, з 2008 року — директор Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Протягом років його учні були переможцями ІІ етапу та призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук.