Тиждень трудового навчання у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Відповідно до річного плану з 04.02.2019 - 08.02.2019 року у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ст. проходив тиждень трудового навчання. Предметний тиждень - це невід' ємна складова частина будь-якого шкільного предмета. Під час проведення тижня з'являється можливість приділити більше уваги та зацікавити кожного учня, переконати його в тому, "що він творець, володар праці, і від нього самого, від його наполегливості, любові до праці залежить можливість виразити себе, розкрити свої задатки, здібності, бажання"(В.О.Сухомлинський).

В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів старшої ланки школи, під час проведення яких діти мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності в різних конкурсах та вікторинах.

Тиждень підготовлений вчителем трудового навчання Дозорців О.О. був насиченим і цікавим.

Голова методичного обєднання

вчителів трудового навчанн